Chez Shey Rooms Bilbao

Chez Shey Rooms Bilbao oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Diocesan Museum of Sacred Art Museo Diocesano de Arte Sacro, położonych w odległości 6-minutowego spaceru. Wi-Fi zarówno w celach biznesowych, jak i rekreacyjnych.

Aby zapewnić Ci komfort, ten apartament oferuje oddzielną toaletę i prysznic. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Obiekt jest wyposażony we wspólną kuchnię, gdzie goście mogą przyrządzać własne posiłki.

Pobliskie atrakcje to Muzeum Guggenheima w Bilbao, 2 km od tej kwatery prywatnej oraz La Ribera - 950 m stąd. Chez Shey Rooms Bilbao ma dogodną lokalizację bardzo blisko od stacji metra Santutxu. 13 min pieszo od tego apartamentu znajduje się Bazylika katedralna św. Jakuba w Bilbao. Od obiektu do przystanku autobusowego Fika 22 o rzut kamieniem.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Chez Shey Rooms Bilbao
Habitacion Centro Bilbao Zona Artistica
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Habitacion Centro Bilbao Zona Artistica

8.0
Bardzo dobry 41 opinii
233 m od nieruchomości
USD 66 USD 59
za noc
Habitacion Centrica Economica
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Habitacion Centrica Economica

5.4
Przyjemnie 25 opinii
235 m od nieruchomości
USD 91 USD 82
za noc
Habitacion Con Balcon Centro Bilbao Zona Artistica
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Habitacion Con Balcon Centro Bilbao Zona Artistica

8.4
Bardzo dobry 62 opinie
240 m od nieruchomości
USD 79 USD 71
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Bilbao
    12 km

    Stacje kolejowe

    Atxuri Station
    500 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów

    W kuchni

    • Wspólna kuchnia
    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Słoneczny taras
    • Sala rekreacyjna/Sala kinowa

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 17:00 do 22:00
    Wyjazd: od 07:00 do 11:00
    Numer licencjiESHFTU00004802500005709000300000000000000000LBI005615,LBI00561
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Chez Shey Rooms Bilbao akceptuje zwierzęta?
      Niestety Chez Shey Rooms Bilbao nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Chez Shey Rooms Bilbao posiada kuchnię?
      W Chez Shey Rooms Bilbao goście mogą korzystać ze wspólnej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.
    • Czy są jakieś usługi turystyczne dostępne w Chez Shey Rooms Bilbao?
      Tak, Chez Shey Rooms Bilbao oferuje usługi przewodnika, aby zapewnić niezapomniane wrażenia z podróży.
    • Czy ten apartament spełnia wymagania osób podróżujących służbowo?
      Ten apartament oferuje szereg udogodnień dla osób podróżujących służbowo, w tym biurko do pracy.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Bilbao
    12 km

    Stacje kolejowe

    Atxuri Station
    500 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Chez Shey Rooms Bilbao

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij